Udlejning

Udlejning af værktøj m.m.

Her kommer til at stå mere omkring hvad de forskellige medlemmer har sat til udlejning.

Nicklas Simonsen
Mobil: 4054 4470
simonsenbyg@gmail.com
Michael Bjørk
Mobil: 4055 3443
info@michaelbjork.dk
Allan Handreck
Mobil: 2077 2096
allan.handreck@gmail.com
Flemming Gerner Nielsen A/S
Tlf.: 4828 0474
Mobil: 2124 9504
Flemminggerner@mail.tele.dk
g-a-byg ApS
Mobil: 2238 8009
Fax: 4576 1374
gabyg@gabyg.dk
Gert Dyrløv Andersen
Tlf.: 4828 5550
gert­_da@get2net.dk
Hans Hegelund–Christensen
Tlf.: 4587 4665
info@tomrerh-c.dk
Jesper Nicolaisen
Mobil: 2896 0008
Fax: 4586 6103
jni@skougruppen.dk
Johnny Hvid Ikast
Tlf.: 4557 0875
Mobil: 4014 0878
Mobil: 6024 3012
Jhi@jhi.dk
Karlebo Tømreren
Tlf.: 4828 1010
Mobil: 4076 3399
Fax: 4828 1910
info@karlebo-tomreren.dk
Kenneth Dres Petersen
Tlf.: 4814 0707
Mobil: 2022 6951
Kdp@3petersen.dk
L. Andersen APS
Mobil: 2071 7641
lars@andersenaps.dk
Lars Erik Grimstrup
Mobil: 2143 2622
grim-leg@hotmail.com
1. 2 små rulle stilladser 2m
2. trumlepistol til papsøm
3. Bolte pistol (krudt)
4. Lille kango hammer
5. Kamerå 1m slange
6. Lille glasvogn 6 hjul
7. Kaffemølle
8. Palleløfter 2 slags
9. Giraf sliber
10. Flytbare støvvægge 2 stk. m/dør
11. Telte til fest, borde, stole, gulv, lys
Lars Frits Hansen
Tlf.: 4828 0262
Mobil: 3045 9460
Fax: 4828 0266
info@larsfrits.dk
Michael Hindevad
Tlf.: 4589 1996
Michael@hindevad.dk
Peter Ikast
Tlf.: 4557 0817
Mobil: 2683 6343
Ikast@post.tele.dk
Peter Venø Nielsen
Mobil: 2326 4436
Peter@venoe-nielsen.dk
Plahn & Trier
Tlf.: 4586 5363
Torben@plahn-trier.dk
Poul Hvitved ApS
Tlf.: 4582 0115
Mobil: 2225 8791
Fax: 4582 0115
jh@poulhvitved.dk
Poul Hvitved ApS
Tlf.: 4582 0115
Mobil: 2028 6391
Fax: 4582 0115
sh@poulhvitved.dk
Torben Højer Jakobsen
Tlf.: 4557 2290
Mobil: 4072 1616
Fax: 4576 5989
torben@torbenhojer.dk
1. Gipshejs
2. Tagstige
3. Transportvogn på 4 hjul
4. Alu stillads
Thomas Louw Byg
Mobil: 60709590
thomas@louwbyg.dk

Nyhed

Her på siden kan du læse mere om, hvad vi tilbyder. Vi tager imod store som små opgaver.

Nyhed

Her på siden kan du læse mere om, hvad vi tilbyder. Vi tager imod store som små opgaver.

Nyhed

Her på siden kan du læse mere om, hvad vi tilbyder. Vi tager imod store som små opgaver.

Nyhed

Her på siden kan du læse mere om, hvad vi tilbyder. Vi tager imod store som små opgaver.